Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami: 609326181 lub biuro@dmrolety.pl

Roleta mini to tani i zarazem skuteczny sposób na przysłonięcie okien oraz zapewnienia odrobiny prywatności. Jest ona dość uniwersalna przez co pasuje zarówno do wnętrz tradycyjnych jak i nowoczesnych. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama materiałów i kolorów dedykowanych dla tego produktu. Klienci mogą wybierać spośród tkanin przysłaniających, całkowicie zaciemniających (blackout), odbijających światło (termo) oraz obecnie najbardziej popularnych DZIEŃ-NOC z możliwością regulacji dopływu światła do pomieszczenia.

Nasze rolety wyposażone są w nowoczesny, innowacyjny mechanizm samoblokujący (dostępny w kolorze białym lu brązowym w zależności od koloru okna), zapewniając wysoki komfort użytkowania. Prowadzenie żyłkowe po bokach utrzymują tkaninę przy oknie nawet po jego uchyleniu. Belka aluminiowa w wybranym kolorze stanowi subtelny dodatek do naszego produktu, który wygląda na oknie bardzo elegancko i nowocześnie. 

Dodatkowe akcesoria takie jak haki przedłużane oraz płytki montażowe pozwalają montować nasze rolety na oknach z wywietrznikami oraz oknach stałych - nie otwieralnych oraz nie uchylanych.