Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami: 609326181 lub biuro@dmrolety.pl

Odmień swoje wnętrzę nowoczesnymi żaluzjami.

12.02.2019

Żaluzja drewniana to produkt który idealnie pasuje do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz. UWAGA! Tylko dla najbardziej wymagających klientów.

Jeżeli posiadacie nowy dom, lub jesteście po remoncie mieszkania to ŻALUZJA DREWNIANA jest produktem który szukacie i który jest dla was. Żaluzja wykonana jest z elementów z naturalnego drewna pokrytego specjalnymi farbami w odcieniach drewnopodobnych lub takich, które są teraz najpopularniejsze czyli białe, szare, czarne i wiele innych; przez co jej wygląd idealnie wpasuje się w każde pomieszczenie i pozytywnie je zmieni. Kolejną zaletą oprócz jej świetnego wyglądu jest możliwość regulowania dopływu światła poprzez obracanie lameli (listków) żaluzji za pomocą sznureczków zakończonych subtelnym obciążnikiem. Zgodnie z życzeniami klientów elementy służące po podnoszenia i opuszczania żaluzji oraz sterowania lamelami mogą być zmontowane przy klamce okna, po przeciwnych stronach, na przemian.... jak tylko chcecie. Najbardziej popularne są żaluzje o szerokości 25mm, które ze względu na swój subtelny wygląd idealnie pasują do zamontowania na skrzydle okna, jednak jeżeli wizja pomieszczenia obejmuje jedną dużą żaluzje montowaną nad okno i przysłaniającą całą wnękę okienną, to tutaj idealnie pasują lamele o szerokości 50mm.

Jeżeli poszukujecie osłony okiennej i zarazem subtelnej dekoracji okiennej to ŻALUZJA DREWNIANA jest idealna, przez wzgląd na jej bardzo staranne wykonanie z najwyższej jakości materiałów zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Sprawdź sam, zapraszamy do kontaktu.

 

Przeczytaj także
Strona internetowa dmrolety.pl

Strona internetowa dmrolety.pl przedstawia ofertę produktów marki KARPOL.
Produkty najlepszej jakości. Sprawdź i się przekonaj.

29.01.2019
Nowoczesny internetowy sklep

Powstał nowy sklep internetowy, zapraszamy do zakupów,
W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty firmy KARPOL.

03.01.2018